Počasí z Weather Underground

Unable to get weather data from wunderground.com

sněhové zpravodajství - 6.2.2019 Tisk Email
Napsal uživatel Administrátor   
Středa, 06 Únor 2019 18:44
Info od Danči a Honzy:
 
Opět projeta trasa přes Brdský ledovec z Dobříše do Radotína. Nástup do běžkařské stopy možný v Brodcích, možná i dřív. Cesta podél obory Aglaia směrem na Stožec protažená, ale s opatrností sjízdná, jsou tu i stopy po bruslení. Kvalita podkladu je místy horší kvůli těžbě - za Knížecími Studánkami směr Kytín, na Bezovce místy pluh obnažil štěrk.
Hřebenovka mezi Třebízského dubem, stejně jako červená značka až na Bezovku jsou bohužel protažené tak, že se musí kousky přenášet. Od rozcestí Na Soudném až po chaty na rovinách je sněhu dost, mezi chatami posypáno. Cesta směrem na Stříbrnou Lhotu je posypána jen místy. Červená značka dále k Červenému Kříži a na Skalku je protažena, neposypána, stopa a sníh v dostatečném množství.
Nejlepší podmínky jsou od mníšecké silnice směrem do Všenor. Neprohrnuto, jen projetí náklaďákem, stopa vyšláplá uprostřed. Množství sněhu se pohybuje od 10 do 20cm, na cestách od 2 do 10 ujetého zmrzlého sněhu. Vytátá místa se zatím vyskytují jen sporadicky.
 
 
sněhové zpravodajství - 6.2.2019
 

Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česká republika