Počasí z In-Pocasi.cz
Po stopách smolaření na Rokycansku - miniexpedice Tisk Email
Napsal uživatel Jiří Vlček   
Pondělí, 10 Březen 2014 18:48

alt

Dovolte nám, abychom Vás srdečně pozvali na "miniexpedici", která se uskuteční v rámci filmového festivalu Expediční kamera v Rokycanech a povede naše kroky po stopách smolaření na Rokycansku. Na trase doprovodí expedičníky lesem i slovem Pavel Wünsch z Brdských listů (spoluautor článku O smolaření a výrobě dehtu) Tímto výletem bychom rádi navázali na tradici rokycanských pochodů za poznáním s průvodcem.

Sraz expedičníků je v sobotu 22.března 2013 v 10:00 hod. před minipivovarem U Stočesů. Odtud se vydáme na zhruba jedenáctikilometrovou trasu do Čilinského polesí. Výlet bude opravdu nenáročný, s několika tématickými zastávkami.

Jak je výše uvedeno, celá "miniexpedice" je uspořádána v rámci filmového festivalu Expediční kamera v Rokycanech, který se uskuteční 21.-22.března 2014 v domě č.p.80 na Masarykově náměstí v Rokycanech ("Zelený" dům, bývalá školní jídelna) a sice vždy od 19:00 hod. Filmový program je velice pestrý a na své si přijde každý návštěvník. Těšíme se na Vaši účast.

Po stopách smolaření na Rokycansku - miniexpedice
 

Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte komerčně 3.0 Česká republika